Organizatia PMP Diaspora

În afara granițelor tarii trăiesc între șase și opt milioane de români, echivalentul a șapte judete din România. Romanii din strainatate contribuie la bugetul României prin investitii si banii trimisi acasa familiilor lor. Romanii din strainatate pot contribui deasemenea la modernizarea tarii prin utilizarea capitalului uman si prin incurajarea lor sa investeasca in Romania.

Filiale PMP Diaspora:

1. MOLDOVA: Doru Dendiu 00373 68302044 doru.dendiu@gmail.com
2. ITALIA: Danut Frangu 0039 3408207008 dan.frangu@gmail.com
3. SPANIA: Doru Coliu 003464.22.844.40 dorupetrisor@gmail.com
4. GERMANIA: Ingrid Hohr 0049 15787588615 ingridhohr@yahoo.de
5. FRANTA: Ion Popescu 33695458200 mpfranta@gmail.com
6. UK&IRLANDA: Bilbor Constantin 0044 407884474750 constantin.bilbor@gs.com ???
7. BELGIA: Cecilia Jora 0032 0730.510.465 ceciliastille@yahoo.com
8. OLANDA: Diana Boros 0031685.26.25.27 dianedee465@yahoo.com
9. GRECIA: Dorina Murarescu 0030 6951492144 dorina_murarescu@icloud.com
10.SUA: Sorin Roiban 15613988853 sorin@roiban.com
11.PORTUGALIA: Mimi Dragan 00351 920042676 air.micaromanie@gmail.com
12.AUSTRIA: Marin Brincoveanu 0043 43 676 7321642 marin@brincoveanu.com
13.Canada: Stefania Duta 450-5086704 stefania.d@outlook.com
14. Scandinavia: Lazar Balaci 004646702186861 laserali2001@yahoo.com
15.Emirate Arabe Unite Tudoras Ane-Maria 00971564794139 tudorasane@gmail.com

Opinia dvs.